Łapy, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży w branży rolniczej.

Okolice Białegostoku

Odpowiedz: anna.paczoska@gpconsultants.eu

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Dla naszego klienta dużej firmy dystrybucyjnej poszukujemy:

Miejsce pracy: Polska, podlaskie, okolice Białegostoku

Opis stanowiska:
- sprzedaż produktów z branży rolniczej,
- ofertowanie, doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę produktów
- pozyskiwanie nowych możliwości sprzedaży
- praca w dziale handlowym w siedzibie firmy

Wymagania:
- wykształcenie min.średnie, preferowane doświadczenie w sprzedaży do klientów przemysłowych,
- znajomość branży rolniczej,
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów
- odpowiedzialne podejście do pracy, samodzielność, kreatywność

Oferujemy:
- samodzielną stałą pracę w stabilnej firmie
- umowa o prace

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: anna.paczoska@gpconsultants.eu

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 10 Marzec, 2011  15:43

Identyfikator: 285557

Wyświetleń: 2717